Ректор Національної академії Держприкордонслужби України зустрівся з представниками ветеранських, профспілкових та громадських організацій

Сьогодні у Національній академії Держприкордонслужби України в рамках патріотичного виховання відбулася зустріч із представниками ветеранських, профспілкових, громадських організації, учасниками АТО та ООС.

У заході взяли участь керівництво навчального закладу, спеціаліст І категорії відділу середньої освіти та виховної роботи Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Оксана Дрозда, член координаційної ради з питань козацтва в Україні при КМУ, представник головного штабу гри «Джура» в Хмельницькій області Сергій Скоробагатий та організатор І (міського) етапу гри «Сокіл» («Джура»), (прикордонник) у м. Хмельницькому Андрій Дрозда.

Відкрив засідання ректор Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького генерал-майор Олег Шинкарук.

На початку зустрічі Олег Миколайович наголосив, що в реаліях сьогодення суттєво зростає роль Державної прикордонної служби як важливого інституту національної безпеки держави, гаранта надійного захисту державного  кордону України і дуже важливо залучати до лав відомства молодих, амбітних людей, які мають бажання навчатися у Національній академії та стати у майбутньому справжніми захисниками державних рубежів.

У ході зустрічі учасники заходу обговорили питання подальшої співпраці щодо національно-патріотичне виховання  молоді, формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.