У Національній академії Держприкордонслужби відбувся День відкритих дверей

Сьогодні, 3 листопада 2018 року, Національна академія Державної прикордонної служби України іменні Богдана Хмельницького гостинно відчинила свої двері й зустріла сотні гостей з різних міст України.

Численні відвідувачі заходу, а це здебільшого майбутні абітурієнти та їхні батьки, з самого ранку заповнили територію навчального закладу. Відтак, знайомство з вишем розпочалось з перегляду відеофільмів про  історію, сьогодення і пріоритетні вектори розвитку Національної академії Держприкордонслужби України.

 З вітальним словом до гостей звернувся ректор Національної академії, доктор технічних наук, професор генерал-майор Олег Шинкарук, який розповів про переваги і особливості навчання, структуру та основні здобутки навчального закладу.

«У житті кожного випускника рано чи пізно настає момент першого, по-справжньому самостійного вибору подальшого життєвого шляху. Однак, серед багатьох можливих і доступних професій є й та, яка в усі часи була і буде гідною і важливою в нашій країні. Це професія охоронця священних кордонів Батьківщини, справжнього патріота своєї держави – прикордонника. Вступ до Національної академії – це унікальна можливість отримати цікаву, благородну і вкрай важливу в Україні професію, стати усебічно розвиненою і гармонійною особистістю, професіоналом своєї справи – прикордонником, людиною, яка охороняє священні рубежі Держави, вірно служить Українському народові та викликає беззаперечну повагу усього людства»,- наголосив під час виступу Олег Шинкарук

 Відповідальний секретар приймальної комісії підполковник Володимир Собченко розповів усім присутнім про умови та правила вступу до лав Національної академії у 2019 році, напрями і спеціальності за якими проводиться підготовка фахівців та особливості подання документів до приймальної комісії.

«Навчання у Національній академії проводиться упродовж 4 років за спеціальностями: безпека державного кордону, право, правоохоронна діяльність, філологія, психологія, автомобільний транспорт, телекомунікації та радіотехніка. Також, після 2-го курсу навчання є змога обрати додаткове професійне спрямування, а це, наприклад, офіцер підрозділів технічного забезпечення; офіцер кінолог; офіцер мобільних підрозділів тощо», – зазначив Володимир Собченко.

Крім того, курсанти розповіли гостям про свої враження від навчання, особливості та напрямки підготовки на кожному факультеті.

Після офіційної частини гості мали змогу оглянути виставку сучасної військової  техніки та стали очевидцями унікального показового виступу гордості Державної прикордонної служби України – курсантів, учасників двох Парадів військ на честь Незалежності України. Незабутні враження на гостей академії справили також показові виступи щодо затримання порушника державного кордону за допомогою службового собаки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.