У День української писемності та мови Національна академія взяла участь в акції «Радіодиктант національної єдності»

День української писемності та мови – це свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада.  Він приурочений до дня вшанування пам’яті Нестора-літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.

Також цього дня стартує Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, щорічна кількість учасників якого понад 6 млн із 20 країн світу.

До загальнонаціональної акції  вкотре долучилися керівництво та персонал Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького. Така традиція незмінно підтримується в навчальному закладі й, відповідно, приносить позитивні плоди.

Сьогодні понад 1000 учасників, а це – командування академії, викладачі, працівники, слухачі, курсанти і студенти зібралися разом в конференц-залі, для того, щоб продемонструвати свою єдність та перевірити грамотність. Не обійшлося і без хвилювання. Але настрій у всіх був піднесений.

Учасники акції залишилися задоволеними своєю роботою і впевнені в хороших результатах.

Зазначимо, що радіодиктант національної єдності, організатором якого є Українське радіо, триває вже 18-й рік поспіль.  Назва цьогорічного диктанту – «Крила України».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.