Представники Держприкордонслужби України та Академії Федеральної поліції Німеччини обговорили питання підготовки та перепідготовки персоналу

У період з 4 по 10 листопада в рамках міжнародного співробітництва, на запрошення президента (ректора) Академії Федеральної поліції Німеччини, відбувся ознайомчий візит за участі директора Департаменту особового складу генерал-майора Миколи Маланчія, ректора Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б.Хмельницького генерал-майора Олега Шинкарука, виконуючого обов’язки начальника кафедри німецької та другої іноземної мови полковника Юрія Беца та старшого викладача кафедри, працівника Марка Палагнюка до Академії Федеральної поліції Німеччини у місті Любик.

У ході візиту представники Держприкордонслужби України ознайомилися з системою підготовки персоналу ФРН, переглянули презентаційні матеріали та обмінялися практичним досвідом  у сфері підготовки та перепідготовки персоналу.

Зокрема було обговорено питання добору курсантського складу та організації системи підготовки та підвищення кваліфікації персоналу. Крім того, учасники відвідали криміналістичний навчальний центр Фалькенфельд у місті Любик (філіал Академії Федеральної поліції) та морський центр підготовки та перепідготовки персоналу, що у місті Нойштат.

Підбиваючи підсумки зустрічі керівник Академії Федеральної поліції Німеччини Альфонс Айгнер  зазначив, що німецька сторона не тільки може поділитися своїм досвідом, але й готова перейняти досвід щодо підготовки та перепідготовки особового складу у колег-прикордонників  Національної академії Держприкордонслужби України ім. Б. Хмельницького.

Весь отриманий від німецьких колег досвід та новації щодо питань підготовки та підвищення кваліфікації персоналу будуть враховані під час практичної реалізації у єдиному вищому навчальному закладі Державної прикордонної служби України.

Зазначимо, що 19 листопада з метою ознайомлення та обміном досвіду до Національної академії Держприкордонслужби прибудуть викладачі спеціальних дисциплін Академії Федеральної поліції Німеччини та офіцер зв’язку посольства ФРН Франц Вебер.