У Національній академії Держприкордонслужби України відбулась ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція

Сьогодні, 15 листопада 2018 року, у Національній академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького відбулася ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція на тему «Освітньо-наукове забезпечення діяльності складових сектору безпеки і оборони України».

Захід відбувся за участі Радника Президента України, доктора військових наук генерала армії України Віктора Назаренка, начальника Управління державної охорони України генерал-полковника Валерія Гелетея, директора Департаменту особового складу Адміністрації Державної прикордонної служби України, кандидата наук з державного управління генерал-майора Миколи Маланчія, першого ректора Національної академії, останнього командувача Прикордонних військ України, академіка Національної академії педагогічних наук України, заслуженого працівника народної освіти України, доктора військових наук, професора, генерал-полковника Бориса Олексієнка, Члена Колегії Міністерства освіти та науки України, лауреата  державної премії України, заслуженого діяча науки  і техніки України, доктора військових наук, професора, генерал-лейтенанта Василя Телелима.

Також участь у конференції взяли понад 350 науковців і практиків з 60 освітніх та наукових установ, представники Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції, Національної гвардії, Державної служби України із надзвичайних ситуацій, Державної міграційної служби, Збройних Сил України, Управління державної охорони, Служби зовнішньої розвідки, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації.

Відкрив конференцію ректор Національної академії доктор технічних наук, Академік Академії наук прикладної радіоелектроніки, відмінник освіти України, професор, заслужений працівник освіти України, генерал-майор Олег Шинкарук. Керівник навчального закладу Держприкордонслужби України привітав гостей із ХІ Всеукраїнською конференцією та акцентував увагу на актуальності її проведення.

До вітального слова долучився Радник Президента України Віктор Назаренко. «Від імені Голови Державної прикордонної служби України генерал-полковника Петра Цигикала, Колегії Державної прикордонної служби України, всіх прикордонників та себе особисто вітаю вас з початком роботи щорічної Всеукраїнської науково-практичної конференції, яка вже одинадцятий рік поспіль проводиться в стінах нашої Академії. На цій конференції ми консолідуємо зусилля у векторі посилення інтеграції науки і практики діяльності суб’єктів сектору безпеки і оборони нашої держави з особливим акцентом на забезпечення прикордонної безпеки як передумови державного суверенітету та продовження європейської інтеграції України», – зазначив у своїй промові Віктор Назаренко.

Зазначимо, що під час заходу було оголошено Указ Президента України, накази Державної прикордонної служби України, Управління державної охорони України та вручено державні нагороди і грамоти учасникам конференції.

Загалом XI Всеукраїнська науково-практична конференція складалася з декількох етапів і включала в себе пленарне засідання, засідання секцій та підбиття підсумків. Основними тематиками секцій конференції були: питання державного та військового управління оперативно-тактичного та стратегічного рівнів; правові шляхи формування національних безпекових і оборонних спроможностей; сучасні освітні концепції та технології підготовки майбутніх фахівців; психологічні аспекти формування та розвитку майбутніх фахівців; проблеми сучасної лінгвістики та навчання іноземних мов для професійного спілкування;  озброєння, військова техніка та всебічне забезпечення оперативно-службових (бойових) дій структур сектору безпеки і оборони.

В ході конференції учасники обговорили стан та перспективи розвитку освіти і науки у закладах вищої освіти сектору безпеки і оборони та шляхи удосконалення взаємодії між правоохоронними органами і військовими формуваннями України під час їх спільних дій щодо забезпечення національної безпеки держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.