Урочистості з нагоди Міжнародного Дня студента

Міжнародний День студента відзначається щорічно 17 листопада.
День студента був заснований у Лондоні в 1941 році на міжнародній зустрічі студентів. У цей день в 1939 році фашисти заарештували й розстріляли лідерів чеського Союзу студентів. 1200 студентів були заарештовані та відправлені у концтабір в Заксенхаузен. Дев’ятьох студентів і активістів студентського руху стратили без суду в застінках в’язниці в празькому районі Рузине. На честь цих подій на Всесвітньому конгресі студентів і був встановлений Міжнародний День студентів.

16 листопада 2018 року в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького проведено урочисті заходи з нагоди святкування Міжнародного Дня студента.

Починаючи з 2010 року, в межах ліцензійного обсягу в Національній академії здійснюється підготовка цивільної молоді за денною та заочною формами навчання.

У 2014 році академія здійснила випуск перших студентів прикордонної Альма-матер.
За 5 років 802 випускники отримали дипломи про закінчення вишу та почали працювати в установах і організаціях України.

На сьогодні в академії навчаються 499 студентів.
Випускники Національної академії користуються авторитетом серед роботодавців України: за глибокі та ґрунтовні знання, які вони здобули в нашому закладі.

Також в академії цього дня відбувся Бал першокурсника, в якому взяли участь і студенти національного університету, університету управління та права, кооперативного торговельно-економічного інституту нашого міста.
Академія плекає у своїх стінах талановиту молодь, підтримує курсантів та студентів, розвиваючи їх співочі, танцювальні та інші творчі здібності.