У Національній академії Держприкордонслужби відзначили День Гідності та Свободи

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той невартий майбутнього.

13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні 21 листопада відзначається День гідності та свободи.

Сьогодні, 20 листопада 2018 року, на стройовому плацу Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького керівництво закладу разом із персоналом вишу вшанували світлу пам’ять тих Героїв, які поклали життя за долю, за волю, за незалежність і свободу України.

 Не можемо ми не згадати про тих, хто загинув за свободу та незалежність країни під час подій на Майдані. Але герої не вмирають! Вони завжди будуть у наших серцях. Тисячі людей ідуть на Майдан віддати шану Героям Небесної Сотні, запалюючи свічки і покладають квіти.

Хай палають свічки пам’яті загиблих героїв у наших серцях, а розмірний бій хронометра відчеканить час скорботи, душевного болю і жалю. Вшануємо хвилиною мовчання невмирущу пам’ять про загиблих героїв, які поклали життя за незалежність і свободу України.

Україна — це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції — наш Майдан 2004 року, який був святом Свободи, і Революція 2013 року — Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Яскравим виявом національно-патріотичних почуттів є Державний Гімн України.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.