У Національні академії відбулася дружня зустріч прикордонників – учасників АТО з особливими дітьми

В рамках проекту «Ми особливі»  учні Хмельницької спеціалізованої школи №32 та №33 разом із представниками міського учнівського самоврядування завітали до Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.  В гості до прикордонників дітлахи прийшли зі смаколиками, які напередодні власноруч спекли.

Зустріч  пройшла у  дружній, теплій атмосфері. Спочатку школярі та прикордонники – учасники бойових дій на сході України переглянули фільм про єдиний вищий навчальний заклад Держприкордонслужби, а далі поспілкувалися на тему  «Україна – це територія Гідності і Свободи».

Крім того, прикордонники розповіли дітям про особливості служби на кордоні та навчання в Національній академії.

На завершення зустрічі  прикордонники пригостили юних гостей солодощами та чаєм.