Візит аташе з правоохоронних питань Посольства Франції в Україні до Національної академії

У рамках співробітництва Державної прикордонної служби України з Посольством Французької Республіки в Україні, 22 листопада 2018 року до академії відбувся візит аташе з правоохоронних питань Посольства Франції в Україні полковника Жан-Люка Ломона, стажера-викладача французької мови для правоохоронців Віржілії Шамберлента асистента-перекладача Марини Катренюк.

Метою проведення міжнародного заходу була зустріч з керівництвом, науково-педагогічним складом кафедри німецької та другої іноземної мови факультету іноземних мов та гуманітарних дисциплін, курсантами і студентами академії, які вивчають французьку мову та участь у проведенні Дня Франкофонії.

Представники французької делегації провели заняття для розширення кругозору курсантів та студентів академії, поглиблення їхніх знань про традиції, звичаї та культуру Франції, ознайомлення із французьким етикетом.

Також відбулось вручення сертифікатів студентам та курсантам, що вивчають французьку мову та успішно здали екзамени весною 2018 року.

Іноземні гості передали інтерактивне обладнання та навчальну літературу для покращення освітньої діяльності в спеціалізований навчальний клас з вивчення французької мови кафедри німецької та другої іноземної мови.