Візит до Національної академії делегації Федеральної Поліції Федеративної Республіки Німеччини

З 20 по 22 листопада 2018 року Національну академію Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відвідала делегація Федеральної поліції Федеративної Республіки Німеччини на чолі з першим секретаремПосольства Німеччини в Україні Францом Вебером.

Презентував іноземним гостям навчально-матеріальну базу академіїзаступник ректора Національної академії полковник Сергій Псьол.Також він проінформував їх щодо навчальної, наукової та методичної діяльності вишу.

Після  завершення презентації  Франц Вебер залишив стіни академії, а далі продовжували працювати представники Академії Федеральної поліції ФРН – дипломований педагог, керівник відділу політології Віллі Меєр та викладач, керівник підрозділу міжнародних і поліцейських зв’язків Мартін Гаіль.

Задля підсилення зацікавленості у вивченні німецької мови та політично-поліцейського порозуміння гості на протязі трьох днів проводили різного роду заняття з курсантами та студентами академії. Отримані ними  знання у подальшому будуть застосовані на практиці.

Гості залишилися задоволеними ходом їх перебування в академії та висловили подяку керівництву за теплий прийом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.