У Національній академії вшанували пам’ять жертв Голодоморів

Лихо. Горе. Біль. Кров. Смерть… Це те, що залишає по собі слово Голодомор. Це страшно, але це те, про що потрібно пам’ятати. Знищення українських синів і дочок – ця тема найболючіша з усіх, яких торкаєшся вдивляючись у ті страшні роки.

Сьогодні, напередодні четвертої суботи листопада, з метою вшанування пам’яті жертв Голодоморів в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького проведено вечір-реквієм на тему: «Великі жертви твої, Україно!».

Захід відбувся за участі ректора Національної академії генерал-майора Олега Шинкарука та персоналу навчального закладу.

«Голод став зброєю масового біологічного знищення українців. Він на довгі десятиліття порушив природній генетичний фонд, призвів до морально-психологічних змін у свідомості нації. Роки голоду стали для України часом національної катастрофи, наслідки якої відчуваємо і понині» – зазначив ректор академії генерал-майор Олег Шинкарук.

На завершення заходу усі присутні хвилиною мовчання вшанували тих, хто загинув у страшних муках Голодомору-геноциду.

Зазначимо, що напередодні, в академії були проведені уроки пам’яті, виховні години, культурно-просвітницькі заходи серед курсантів, студентів та слухачів вишу з метою донесення до широкої аудиторії об’єктивної інформації про злочин геноциду проти Українського народу та трагічні події української історії. Також впродовж всього тижня на порталах навчального закладу висвітлювалась інформація пам’яті жертв Голодоморів 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.