У Національній академії Держприкордонслужби України стартував чемпіонат з рукопашного бою

Сьогодні, 24 листопада 2018 року, в приміщенні спортивного комплексу  Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького  стартував чемпіонат з рукопашного бою. Змагання  присвячено захисникам України, тим хто не вагаючись вступав у бій з ворогом та є прикладом відданості своєму народові і патріотизму.

Відкрив спортивний захід ректор академії генерал-майор Олег Шинкарук.

«Я бажаю всім учасникам змагань перемоги, в першу чергу, перемоги над собою. Бажаю всім спортивного азарту, сили, волі до перемоги, успіху і тільки гарного настрою. Пам’ятайте ви – майбутнє Державної прикордонної служби, майбутнє нашої країни!», — зазначив Олег Миколайович.

9 команд та понад 60 учасників протягом дня виборюватимуть звання чемпіона у різних вагових категоріях від 65 до 90 + кілограмів.
Серед учасників чемпіонату – заслужений майстер спорту України, майстер спорту України міжнародного класу, 7 майстрів спорту України, 12 кандидатів у майстри спорту України, члени збірних команд Національної академії, а також переможці і призери всеукраїнських та міжнародних змагань серед силових структур та правоохоронних органів України.

Курсанти зізнаються, що найважливіше для них – це участь, а не перемога, оскільки такі змагання дають змогу удосконалити свої уміння та навички.

«Ми всі обрали непростий, але дуже  відповідальний шлях – це захист державних рубежів України. Після закінчення академії ми відправимось охороняти державний кордон, і, як офіцери, маємо володіти технікою рукопашного бою. Такі змагання загартовують та виховують бойовий дух, допомагають нам  удосконалювати себе та свою майстерність»,  –  розповів старший сержант Євгеній Хотінь.

Зазначимо, що за останні 5 років в стінах Національної академії  підготовлено 4 майстри спорту України міжнародного класу, 16 майстрів спорту України з бойових єдиноборств, а викладачу спортивних дисциплін Національної академії  полковнику Андрію Недільку присвоєно звання Заслуженого тренера України з універсального бою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.