У Національній академії стартував огляд-конкурс художньої самодіяльності

Днями в Національній академії Державної прикордонної служби України  пройшов огляд-конкурс художньої самодіяльності. Першовідкривачами стали курсанти інженерно-технічного факультету. Хлопці та дівчата продемонстрували свої таланти та неабияк врази глядацьку аудиторію.

В ході концерту курсанти представили номери вокального, хореографічного, інструментального, літературно-мистецького та комедійного жанрів.

Високий рівень майстерності та неповторність вокальних даних у своїх виступах показали Ващенко Олександр та Заїкін Роман з піснею «Тебе це може вбити ”, а також Островський Юрій та Заїкін Роман, які виконали авторську пісню про життя курсанта. Не залишив нікого байдужим виступ Олени Мазур з художнім читанням авторського вірша в пам’ять загиблим, які віддали своє життя за наше мирне майбутнє.

Особливим гостем на огляді-конкурсі художньої самодіяльності став хороший товариш – фронтмен популярного українського рок-гурту “Мотор’ролла” – Сергій Присяжний. Всі присутні були приємно вражені його появою на сцені. Він виконав улюблену пісню багатьох “8-ий колір».

Атмосфера огляду-конкурсу була теплою та привітною. Захід став свідченням клопіткої роботи курсантів  інженерно-технічного факультету, адже вони подарували глядачам справжнє,  неповторне свято.