Напередодні Дня Святого Миколая курсанти Національної академії Держприкордонслужби відвідали малюків у дитячому будинку

З наближенням зимових свят кожен з нас чекає на новорічні дива. Однак найбільше їх потребують діти, батьки яких з різних причини позбавлені батьківського піклування, діти які не мають своєї сім’ї, але яким так необхідне батьківське спілкування та материнська любов.

Справжню зимову казку організували для малечі Хмельницького дитячого будинку курсанти інженерно-технічного факультету Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, які завітали до дітлахів та принесли їм частинку тепла, любові, радості та справжні – незабутні емоції. Крім того, курсанти подарували малятам набори солодощів, фрукти, іграшки, а також зимові рукавички та шапочки. Зустріч не  обійшлася без теплих обіймів та щирих, по-дитячому радісних  усмішок.

За словами курсантів факультету,  надавати допомогу тим, хто її потребує – це обов’язок кожної свідомої людини та беззаперечний обов’язок кожного військовослужбовця. Курсанти також зізнаються, що уже традиційно декілька років поспіль організовують такі зустрічі, і надзвичайно приємно, що своїми діями  вони допомагають втілити у життя маленькі мрії дітлахів.

«Подібні зустрічі завжди наповнені радістю і теплом. Навіть неможливо словами передати ті емоції щастя, коли відчуваєш, що робиш добро. Під час нашої зустрічі малюки не сходили з рук, гралися наче з рідними, розповідали вірші, ділилися думками і не відпускали із свого порогу…», – розповів курсант 4 курсу інженерно-технічного факультету В’ячеслав Марченко.