У Національній академії Держприкордонслужби відбулось відкриття змагань з боротьби самбо

8 грудня 2018 року в приміщенні спорткомплексу академії відбувся черговий турнір з боротьби самбо.

Самбо — один з найпопулярніших видів спортивних єдиноборств, що виник в СРСР і в даний час широко культивується на міжнародній спортивній арені.

Самбо, його ще називають «невидимою зброєю», поєднує в собі фізичну культуру і видовище, спорт і самозахист.

Цей вид спорту активно розвивається в академії.

Відкрив спортивний захід ректор академії генерал-майор  Олег Шинкарук. У своїй вітальній промові він зазначив, що у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького широко популяризуються різного виду змагання, і, не виняток, що сьогодні відкриваємо черговий чемпіонат такого високого рівня.

«У надзвичайно важкий час прикордонники протистоять агресору, правопорушникам, контрабандистам, і зі зброєю в руках чи без, повинні вміти себе захистити, бути фізично розвинутими.

Сьогодні Голова Держприкордонслужби України генерал-полковник Петро Цигикал вимагає щоб всі офіцери, які випускаються зі стін академії вміло володіли самбо, прийомами рукопашного бою, знали що таке універсальний бій. Це і моя вимога також, тому що особиста безпека завжди була і буде для нас на першому місці. Змагання – великий крок вперед для кожного, шлях до самовдосконалення та розвитку.

Вітаю всіх спортсменів, бажаю нових звершень та перемог.», – на завершення побажав усім спортсменам генерал-майор Олег Шинкарук.

Чемпіонат Національної академії з боротьби самбо буде проходити протягом одного дня.

Варто зазначити, що з початком змагань учасники чемпіонату продемонстрували високий рівень підготовки і свою майстерність. У кожній команді є надзвичайно сильні спортсмени, тому інтрига зберігатиметься до останніх хвилин чемпіонату.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.