Курсанти та студенти Національної академії Держприкордонслужби відвідали Хмельницький апеляційний суд

Сьогодні, 10 грудня, відзначають Міжнародний день прав людини (Human Rights Day).

У цей день курсанти та студенти факультету правоохоронної діяльності  Національної академії Держприкордонслужби України відвідали Хмельницький апеляційний суд.

Під час візиту юні фахівці права переглянули надзвичайно потужний документальний фільм  із колекції кінофестивалю з прав людини «Точка відліку». Презентацію кінофільму провели працівники Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки.

На завершення візиту курсанти та студенти Національної академії мали змогу  поспілкувалися із заступником голови суду, суддею судової палати з розгляду цивільних справ Тетяною Спірідоновою та суддею судової палати з розгляду кримінальних справ Володимиром Барчуком.

Зустріч не обійшлася без спільних фото на згадку.