Напередодні Дня народження Національної академії – вшанували ветеранів-прикордонників

Сьогодні  у конференц-залі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулася знакова подія – ветерани-прикордонники стали до строю на один день.

В урочистій обстановці та оплесками зустріли поважних гостей у єдиному вищому навчальному закладі Держприкордонслужби України.

У заході взяли участь ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук та його заступники, керівники факультетів та науково-педагогічний склад академії, керівники підрозділів забезпечення та курсанти вишу.

Перед відкриттям учасники зібрання виконали Державний Гімн України.

Відкриваючи урочисте зібрання, ректор вищого навчального закладу Державної прикордонної служби генерал-майор Олег Шинкарук зазначив, що в усі часи професія прикордонника об’єднувала у своїх лавах кращих представників нашого народу. Нинішні охоронці кордону в час надзвичайно складних випробувань гідно продовжують звитягу минулих поколінь.

Олег Миколайович подякував всім ветеранам за військово-патріотичну роботу у Національній академії та безцінний вклад кожного в справу підготовки висококваліфікованих офіцерів для підрозділів охорони державного кордону України.

Зокрема, під час своєї промови Олег Миколайович згадав всіх тих Героїв, які в боротьбі з російським агресором віддали своє життя: «Більше чотирьох років в Україні триває неоголошена, «гібридна» війна, унаслідок якої наша країна зазнала масштабних людських, територіальних, економічних втрат. У районі проведення АТО та ООС виконували бойові завдання понад 24 тисяч охоронців кордону. Нажаль 70 наших побратимів загинуло. Вічна пам’ять і Слава героям!».

Після цих слів хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять Героїв, які загинули в запеклих боях за територіальну цілісність та незалежність України.

 Під час урочистостей було доведено наказ ректора Національної академії про заохочення ветеранів-прикордонників та вручено відомчі відзнаки з нагоди річниці академії.

Зустріч пройшла у теплій святковій атмосфері. Ветерани-прикордонники мали змогу поспілкуватися із курсантами академії, ознайомитися із їх умовами проживання та навчально-матеріальною базою вищого прикордонного закладу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.