У огляді-конкурсі художньої самодіяльності взяли участь курсанти факультету іноземних мов і гуманітарних дисциплін

Днями у Національній академії відбувся ще один конкурс-огляд художньої самодіяльності у якому свої здібності та таланти демонстрували курсанти факультету іноземних мов та гуманітарних дисциплін.

В концертній програмі звучали чарівні пісні, захоплюючі  вірші, веселі жарти та лунала приємна музика. Глядачі також мали змогу переглянути цікаві відео сюжети, які напередодні підготували майбутні офіцери-прикордонники.

Курсанти факультету зізнаються, що кожен зробив вагомий внесок аби вразити глядачів та справити незабутні враження.

«Ми підготували концертну програму за тематикою «Зал очікування в аеропорту». І  це була дійсно колективна робота. Ми спробували зробити не просто концерт, де б були ведучі і окремо представлені номери, а саме імпровізовану постановку в якій брали участь, як і «пасажири», так і «зміна прикордонних нарядів»…», – розповіла курсант 4 курсу Олена Асльозова.

Всього участь у концерті взяло близько 30 осіб – в основному юнаки та дівчата з першого та четвертого курсів. Підтримав бойовий дух курсантів під час концерту і начальник навчального курсу майор Максим Ковальський, який виступив перед глядачами та зіграв на барабанах та клавішах.

Юні прикордонники впевнені, що такі заходи неабияк згуртовують колектив, навчають працювати в команді та відкривають творчий  потенціал.