Прикордонники Національної академії навідалися до вихованців Вовконивецької школи-інтернат

Усі діти з великим нетерпінням чекають, коли Святий Миколай приносить приємні подарунки. З року в рік офіцери та курсанти факультету охорони та захисту державного кордону не розчаровують своїх маленьких друзів із школи-інтернату І-ІІІ ступенів селища міського типу Вовковинці.

Так, цьогоріч прикордонники Національної академії Держприкордонслужби України закупити різні необхідні речі для дітей, іграшки, солодощі та фрукти. Курсанти та офіцери  приїхали з гарним настроєм, створили незабутнє свято та подарували радість дітям.

Прикордонники впевнені, що кожного разу, відвідуючи дитячі будинки, школи-інтернати ми теж стаємо трішки кращими, адже – даруємо радість, творимо щастя, та робимо світ добрішим.