У Національній академії проведено Міжнародний Антикорупційний тиждень

У період з 07 по 14 грудня в Національній академії Держприкордонслужби України проведено цільові заходи щодо запобігання та протидії корупції серед персоналу підрозділів під гаслом: «Доброчесність – норма життя прикордонника європейської держави!».

Мета заходу –  закріпити у персоналу мотивацію щодо свідомої доброчесної поведінки, не сприйняття корупції в усіх її проявах, формування високих моральних якостей і духовних цінностей, дотримання принципу невідворотності покарання правопорушника за корупційні злочини.

Захід відбувся за участі  заступника ректора (проректора) Національної академії з персоналу полковника Олени Волобуєвої, прокурора Військової прокуратури Хмельницького гарнізону Західного регіону України капітана юстиції Андрія Ліщука, старшого інспектора з питань запобігання та виявлення корупції Національної академії працівника Ігоря Катюка, доцента кафедри кримінального права та процесу факультету правоохоронної діяльності Національної академії кандидата юридичних наук підполковника юстиції Юлії Степанової та доцента кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права факультету правоохоронної діяльності Національної академії кандидата юридичних наук підполковника юстиції Руслана Гринька.

Крім того, у структурних підрозділах Національної академії проведені тематичні наради, під час яких виступали керівники та позаштатні інспектори з доброчесності підрозділів щодо підсумків та пріоритетів виконання персоналом антикорупційного законодавства та дотримання принципів доброчесності.

Зазначимо, що боротьба із корупцією, хабарництвом – є одним з головних напрямків діяльності кожного. Суспільство вимагає від нас реальних змін та піднімає рівень вимог – ЗАКОННІСТЬ, ДОБРОЧЕСНІСТЬ ТА ГІДНІСТЬ!