В Національній академії відбулося підсумкове засідання Вченої ради за 2018 рік

Сьогодні, 21 грудня 2018 року, у Національній академії Держприкордонслужби України відбулось підсумкове засідання Вченої ради.

Науковий форум відбувся за участі Голови Вченої ради доктора технічних наук, професора, генерал-майора Олега Шинкарука, а також всього науково-педагогічного складу академії.

В ході засідання розглянуто питання  щодо правил прийому до Національної академії у 2019 році, підбито підсумки наукової роботи за календарний рік та виконання норм і положень колективного договору,  обговорено стан й перспективи розвитку навчально-матеріальної бази, тощо.

Крім того, старший інспектор з питання запобігання та виявлення корупції працівник Ігор Катюк довів присутнім звіт щодо виконання заходів по запобіганню і протидії корупції у 2018 році.

Також членами Вченої ради було розглянуто кадрові питання щодо обрання кандидатів на посади науково-педагогічного та наукового складу.

Під час засідання Вченої ради доповіді здійснювали: заступник ректора (проректор) Національної академії з навчальної роботи, кандидат технічних наук, доцент, полковника Сергій Псьол, заступник ректора (проректор) з наукової роботи, доктор військових наук, професор, полковник Володимир Кириленко, заступник ректора академії з персоналу (проректор), доктор психологічних наук, професор, полковник Олена Волобуєва, відповідальний секретар приймальної комісії, підполковник Володимир Собченко, головний бухгалтер – начальник фінансово-економічного відділу полковник Ірина Бортник, начальник відділу кадрів полковник Олег Кульчицький та інші.

Зазначимо, що на засіданні Вченої ради позитивно вирішено всі питання, які стояли на обговоренні порядку денного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.