В Національній академії відбулося підсумкове засідання Вченої ради за 2018 рік

Сьогодні, 21 грудня 2018 року, у Національній академії Держприкордонслужби України відбулось підсумкове засідання Вченої ради.

Науковий форум відбувся за участі Голови Вченої ради доктора технічних наук, професора, генерал-майора Олега Шинкарука, а також всього науково-педагогічного складу академії.

В ході засідання розглянуто питання  щодо правил прийому до Національної академії у 2019 році, підбито підсумки наукової роботи за календарний рік та виконання норм і положень колективного договору,  обговорено стан й перспективи розвитку навчально-матеріальної бази, тощо.

Крім того, старший інспектор з питання запобігання та виявлення корупції працівник Ігор Катюк довів присутнім звіт щодо виконання заходів по запобіганню і протидії корупції у 2018 році.

Також членами Вченої ради було розглянуто кадрові питання щодо обрання кандидатів на посади науково-педагогічного та наукового складу.

Під час засідання Вченої ради доповіді здійснювали: заступник ректора (проректор) Національної академії з навчальної роботи, кандидат технічних наук, доцент, полковника Сергій Псьол, заступник ректора (проректор) з наукової роботи, доктор військових наук, професор, полковник Володимир Кириленко, заступник ректора академії з персоналу (проректор), доктор психологічних наук, професор, полковник Олена Волобуєва, відповідальний секретар приймальної комісії, підполковник Володимир Собченко, головний бухгалтер – начальник фінансово-економічного відділу полковник Ірина Бортник, начальник відділу кадрів полковник Олег Кульчицький та інші.

Зазначимо, що на засіданні Вченої ради позитивно вирішено всі питання, які стояли на обговоренні порядку денного.