Захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук та підведення підсумку роботи спеціалізованої вченої ради

20 грудня 2018 року відбулося засідання спеціалізованої вченої ради К 70.705.02 Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького із захисту кандидатських дисертацій здобувачами наукового ступеня кандидата психологічних наук зі спеціальності 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія та зі спеціальності 19.00.09 – психологія діяльності в особливих умовах.

Кандидатські дисертації успішно захистили: БУЛАЄВСЬКА Оксана Василівна (завідувач відділення «Сестринська справа» Шепетівського медичного училища) та БАЙДА Світлана Петрівна (викладач кафедри психології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини).

Відкриваючи засідання спеціалізованої вченої ради, голова ради Заслужений працівник освіти України, доктор психологічних наук, професор ВОЛОБУЄВА Олена Федорівна надала слово ректору Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького Заслуженому працівнику освіти України, доктору технічних наук, професору, генерал-майору ШИНКАРУКУ Олегу Миколайовичу.

У своєї промові ректор академії підсумував роботу спеціалізованої вченої ради з 1998 року та за час її каденції, зокрема він зазначив, що за час існування в академії спеціалізованої вченої ради у галузі психології здобувачами академії захищено 3 дисертації на здобуття наукового ступеня доктора психологічних наук (професор ПОТАПЧУК Є. М., професор ВОЛОБУЄВА О. Ф., професор МАТЕЮК О. А.) та 183 дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук. Безпосередньо у спеціалізованій вчені раді останньої каденції захищено 22 кандидатські дисертації.

Окрім, цього у своїй промові ректор наголосив на подальшій роботі щодо розвитку психологічної науки в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.