У Національній академії проведено цільову роботу щодо профілактики вживання та розповсюдження наркотичних речовин серед персоналу Державної прикордонної служби України

26, 27  грудня у Центрі культури та дозвілля Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького для персоналу закладу було проведено цільову роботу на тему:  «Наркотик – дурман, що руйнує життя».

Захід відбувся за участі заступника ректора Національної академії з персоналу полковника Олени Волобуєвої.

Також у заході взяли участь: психіатр поліклінічного відділення шпиталю академії, заслужений працівник охорони здоров’я, полковник медичної служби у відставці, працівник Процик Леонід Іванович; військовий священик, архімандрит отець Даниїл; доцент кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права, кандидат юридичних наук, підполковник юстиції Гринько Руслан Віталійович;  доцент кафедри кримінального права та процесу, кандидат юридичних наук, доцент, майор юстиції  Ніколаєнко Тетяна Богданівна; доцент кафедри кримінального права та процесу, кандидат юридичних наук, підполковник юстиції Степанова Юлія Петрівна; викладач кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права, лейтенант юстиції Кушнір Ярослав Олександрович.

Метою цільової роботи було розглянути питання профілактики та надати практичні поради щодо  здорового способу життя.

Підбиваючи підсумки цільової роботи, заступник ректора полковник Олена Волобуєва визначила керівникам структурних підрозділів академії ряд завдань щодо профілактичної роботи серед персоналу Державної прикордонної служби України.