Проведено комплексне заняття щодо дотримання заходів безпеки під час виконання службових обов’язків

Сьогодні, 3 січня у Центрі культури та дозвілля Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького було проведено комплексне заняття щодо дотримання заходів безпеки під час виконання службових обов’язків та повсякденній діяльності.

Важливість цього заняття обумовлене тим, що у навчальному процесі академії проводяться цілий ряд практичних і комплексних занять із застосуванням бойової і спеціальної техніки, озброєння і боєприпасів, отруйних і вибухових речовин. Які в будь-якому військовому підрозділі, організовуються й проводяться господарські роботи, пов’язані із облаштуванням і удосконаленням навчально-матеріальної бази академії.

І, як свідчить життєвий і службовий досвід, все це пов’язано із певною небезпекою для життя і здоров’я військовослужбовців. Саме керівництво академії цьому питанню приділяє дуже велику увагу.

Перед початком заняття заступник ректора Національної академії з персоналу полковник Олена Волобуєва зазначила: «Для того, щоб бути справжнім фахівцями своєї справи, ми повинні  гідно виконувати свої функціональні обов’язки та знаходитися у постійній бойовій готовності за призначенням. Саме ми повинні постійно турбуватися  про своїх підлеглих. Це запорука боєздатності нашої служби».

Організаційні заходи передбачали вивчення питань щодо правил користування різними видами вогнегасників та уміння застосовувати їх на практиці;

заходи безпеки при виконанні господарських робіт, експлуатації інженерних мереж та використанні шансового інструменту;

заходи безпеки при організації та несенні внутрішньої служби, насамперед при перевірці зброї, палінні та безпеки дій при виникненні пожежі, стихійного лиха;

заходи безпеки при поводженні зі стрілецькою зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами та заходи безпеки під час занять з фізичної підготовки, зокрема проведенні занять з гімнастики, подолання перешкод та рукопашного бою.

Підбиваючи підсумки заняття Олена Волобуєва зазначила, що персонал академії вирішив цілий ряд складних завдань, щодо підвищення якості практичної підготовки слухачів і курсантів академії, забезпечення їх готовності до самозахисту та застосування сили в різних умовах обстановки, до дій в умовах різкої зміни обстановки та локалізації конфліктних ситуацій на державному кордоні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.