У Національній академії Держприкордонслужби розпочато навчально-методичний збір із науково-педагогічним складом

Сьогодні, 16 січня, у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького розпочато навчально-методичний збір з науково-педагогічним складом закладу.

Мета зібрання: удосконалення освітнього процесу на факультетах та кафедрах з урахуванням вимог Законів України «Про освіту», «Про вищу освіту» та подальшого розвитку Державної прикордонної служби України; підвищення педагогічної майстерності науково-педагогічного складу академії; узагальнення й запровадження в освітній процес факультетів передового досвіду вищих навчальних закладів України, органів та підрозділів Держприкордонслужби.

У проведенні навчально-методичного збору взяли участь керівний склад академії, факультетів, офіцерський та викладацький склад академії.

Відкриваючи захід, ректор Національної академії, доктор технічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України, генерал-майор Олег Шинкарук привітав усіх присутніх з початком нового календарного року і побажав всім взаєморозуміння, злагоди та успіхів у праці на благо нашої Батьківщини.

«Розвиток освіти багато в чому визначає вигляд майбутнього суспільства. Освіта формує людину, озброює її знаннями, виховує громадянські якості, вміння думати й працювати. Тому офіцер-прикордонник, як ніколи, повинен володіти надійними професійними знаннями та навичками організаторської та виховної роботи. Тож сьогодні ми розпочинаємо навчально-методичний збір, під час якого буде проведено ряд методичних занять з питань методики підготовки та проведення основних видів навчальних занять, обмін досвідом щодо впровадження в навчальний процес активних методів навчання з урахуванням оперативно-службової діяльності органів охорони кордону в умовах складної соціально-політичної обстановки та ряд інформаційних повідомлень», — зазначив генерал-майор Олег Шинкарук та запросив усіх учасників збору до плідного та конструктивного діалогу.

Зазначимо, навчальні збори з науково-педагогічним складом триватимуть протягом тижня та по завершенню зібрання буде підбито підсумки роботи персоналу академії за 2018 рік і визначено завдання на 2019 календарний рік.