В Національній академії з офіцерами охорони державного кордону розпочато менеджерський курс

21 січня 2019 року на базі Інституту підвищення кваліфікації Національної академії,у рамках реалізації проекту «Нове обличчя кордону» розпочато менеджерський курс з офіцерами, які пройшли відбір до Проекту, що триватиме 10 днів.

Всього на навчання прибуло 14 офіцерів з Північного, Донецько-Луганського, Східного, Західного та Південного регіональних управлінь.

Під час відкриття курсу ТВО директора інституту підвищення кваліфікації полковник Вадим Собко акцентував основну увагу на меті курсу, а саме підготовці компетентних керівників для підрозділів прикордонного відомства України.

Під час навчання слухачі отримають знання з основ психологічних та правових аспектів управління людським потенціалом».

Завершиться менеджерський курс складанням комплексного тестування та отриманням відповідних сертифікатів 31 січня 2019 року.