В Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулися захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата педагогічних наук

24 січня 2019 року відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 70.705.03 Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького в оновленому складі із правом захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата педагогічних наук зі спеціальностей 13.00.04 «Теорія та методика професійної освіти» та 13.00.02 «Теорія та методика навчання (загальновійськові та військово-спеціальні дисципліни)».

Відкриваючи засідання, Голова ради доктор педагогічних наук, професор Олександр ДІДЕНКО оголосив наказ Міністерства освіти і науки України про утворення в Національній академії спеціалізованої вченої ради.

Із нагоди відкриття докторської спеціалізованої вченої ради з привітальним словом виступили: перший заступник ректора полковник Віталій ВЕРЕТІЛЬНИК та перший ректор Національної академії, член-кореспондент Академії педагогічних наук України, заслужений працівник народної освіти України, доктор військових наук, професор генерал-полковник Борис ОЛЕКСІЄНКО. У своїй промові з побажанням творчої наснаги і нових досягнень, вони висловили надію щодо плідної співпраці членів ради у підготовці науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації.

М. І. Пирогова) та кандидатської дисертації Віталія ГАВРИЛЮКА (викладач кафедри загальнонаукових дисциплін Національної академії).

Щиро вітаємо молодих науковців з успішним захистом і зичимо їм міцного здоров’я, творчого натхнення та подальших успіхів у науковій діяльності!