Курсанти Національної академії Держприкордонслужби України взяли участь у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови

6 лютого  2019  року в  Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з  української мови.

Зазначимо, що олімпіаду проведено згідно з програмою, затвердженою оргкомітетом. Конкурсні завдання розроблено з урахуванням досвіду проведення конкурсів знавців мови імені П. Яцика, частково – попередніх олімпіад з дисципліни «Українська мова».

Загальне керівництво олімпіадою з навчальної дисципліни «Українська мова» здійснювала начальник кафедри педагогіки та соціально-економічних дисциплін доктор педагогічних наук полковник Валентина Мірошніченко.

В олімпіаді взяли участь 9 курсантів що вивчають навчальну дисципліну «Українська мова за професійним спрямуванням». Серед них: Наріжний Артем 512 нг, Білявець Богдана 522 нг, Боярчук Юрій 221 нг, Хрипта Михайло 311 нг, Семеняк Юрій 312 нг, Кальянов Володимир 522 нг, Петрушевський Михайло 311 нг, Петрушенко Олександр 222 нг, Придоус Вадим 225 нг.

Бажаємо нашим курсантам успіхів та нових звершень у сфері знань!