У Національній академії Держприкордонслужби вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні, 13 лютого 2019 року, у Центрі культури та дозвілля Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулися урочисті заходи щодо вшанування воїнів, які брали участь у локальних військових конфліктах, що спалахували на території інших держав.

На початку зібрання ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук зачитав вітальне слово Голови Державної прикордонної служби України генерал-полковника Петра Цигикала.

«Від імені колегії Адміністрації Державної прикордонної служби України та від себе особисто вдячний усім учасникам бойових дій на території інших держав за мужність і героїзм виявлені в захисті рідної землі, за досвід, який передаєте молодому поколінню захисників України. Бажаю усім ветеранам і їхнім родинам добра, щастя, миру й достатку, міцного здоров’я й довгих років життя!», – зазначив у своїй промові Голова служби.

Звертаючись до присутніх ректор Національної академії наголосив, що у цей день ми схиляємо голови перед полеглими воїнами та  із вдячністю вклоняємося живим героям, кому довелося воювати в чужих краях, брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави.

 «Сьогодні в академії працює 19 військовослужбовців і працівників служби, які пройшли суворі випробування війною. Серед них 13 воїнів – інтернаціоналістів проходили нелегку військову службу в Республіці Афганістан, 4 – в Іраку, 1 – в Югославії, 1 – в Чехословаччині. Ми схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя, виконуючи солдатський обов’язок, із вдячністю вклоняємось живим», – наголосив Олег Миколайович та закликав хвилиною мовчання вшанувати світлу пам’ять полеглих героїв.

На завершення заходу очільник навчального закладу вручив військовослужбовцям та працівникам академії, які брали участь у  бойових діях на території інших держав грамоти та цінні подарунки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.