Школярі завітали у гості до прикордонників Національної академії Держприкордонслужби України

Двері Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького завжди відкриті для дітей, які хочуть познайомитись із військовою службою. Так, днями до прикордонного вишу  завітало 28 школярів-восьмикласників із загальноосвітньої школи №4 міста Хмельницького.

Впродовж дня прикордонники знайомили юних гостей  з життєдіяльністю академії,  провели екскурсію музеями вишу, розповіли про історію створення та розвитку навчального закладу. Також військовослужбовці показали школярам спортивний комплекс, умови проживання курсантів академії, народознавчу світлицю та навчальні класи. В курсантській їдальні, окрім екскурсії, юні гості  змогли скуштувати чаю та запашних булочок.

Під час відвідин учнівська молодь дізналася чимало корисного. А на згадку про зустріч юні екскурсанти зробили світлини з прикордонниками.

«Було приємно поспілкуватися з нашим новим поколінням. Радісно від того, що вони проявляють дійсне захоплення, задають багато цікавих і доволі дорослих питань. Крім того, багато школярів уже відверто зізнаються, що в майбутньому мріють пов’язати своє життя з військовою службою та поповнити ряди прикордонників», – зазначив голова профспілкової організації Національної академії Олег  Цюзік.