У Національній академії Держприкордонслужби відбулось вшанування пам’яті Героя України В’ячеслава Семенова

Сьогодні, 15 лютого у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького за участі ректора генерал-майора Олега Шинкарука та персоналу закладу відбулось вшанування пам’яті  Героя України капітана Семенова В’ячеслава Анатолійовича.

Чотири роки тому, 17 лютого 2015 року, в районі населеного пункту Дебальцеве, неподалік селища Фащівка, захищаючи територіальну цілісність України під час проведення антитерористичної операції на сході України, героїчно загинув заступник начальника оперативно-бойової прикордонної комендатури «Могилів-Подільський» В’ячеслав Семенов.

За особисті героїчні вчинки, мужність і самовідданість, виявлені при виконанні завдань з охорони та оборони державного кордону України, капітану Семенову В’ячеславу Анатолійовичу посмертно присвоєно високе звання «Героя України», а 23 серпня 2017 року Указом Президента України Могилів-Подільському прикордонному загону присвоєно почесне «ім’я капітана В’ячеслава Семенова».

Відкриваючи пам’ятну церемонію ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук зазначив: «Стійкість капітана В’ячеслава Семенова та його підрозділу викликає глибоку повагу, дії офіцера є яскравим прикладом особистого героїзму та військової майстерності захисників кордону. Пам’ять про капітана Семенова В’ячеслава Анатолійовича буде вічною. У цей день ми схиляємо голови перед прикордонниками, що поклали своє життя, захищаючи рідну землю, перед тими, хто не дожив до сьогоднішнього дня, хто загинув при виконанні службових обов’язків. Вічна пам’ять і Слава Героям».

Після цієї промови всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв-прикордонників, які полягли у боротьбі за свободу та незалежність нашої держави.

На завершення церемонії вшанування пам’яті Героя України В’ячеслава Семенова з інформаційним повідомленням тих трагічних подій, виступив тимчасово виконуючий обов’язки начальника кафедри психології та морально-психологічного забезпечення полковник Валентин Демський.

Мужність та героїзм наших побратимів при виконанні бойових завдань є прикладом самовідданого служіння Батьківщині, українському народові, патріотизму і вірності обов’язку, непереборної мужності та стійкості в ім’я миру в нашій державі, в ім’я збереження цілісності України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.