Військовослужбовці Національної академії вшанували пам’ять загиблих учасників Революції Гідності

“Герої не вмирають” – перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.

Сьогодні, напередодні 20 лютого, під час ранкового шикування академії весь персонал навчального закладу хвилиною мовчання вшанував пам’ять учасників Революції Гідності – Героїв Небесної Сотні.

«94 дні боротьби за незалежність … Революція Гідності стала свідченням неабиякої сили українців, їх мужності, гідності, віри та міцності духу, показала усьому світу, що вищою метою для українського народу є збереження людських цінностей та основ демократії. За відстоювання цих ідей заплатила дорогою ціною «Небесна Сотня» – учасники акцій протесту в Україні, які загинули у грудні 2013 – лютому 2014 років. Вони боролись до останнього подиху. Боролись за надію, за майбутнє. І сьогодні їх боротьбу продовжують  тисячі українських воїнів на сході України …», — наголосив під час шикування ректор академії генерал-майор Олег Шинкарук.

Зазначимо, що українська революція кінця 2013-го – початку 2014 років, яка дістала назву Євромайдан, є унікальним, раніше не баченим у світі явищем. Саме на Майдані народилася нова українська нація, високоідейна, готова стояти до кінця, і навіть віддати життя у святій боротьбі за гідне майбутнє рідної землі.

Кожен з нас має пам’ятати про всіх Героїв Революції Гідності, про тих героїв-прикордонників, які загинули у зоні АТО – поклали свої голови за світле майбутнє нашої Батьківщини.

Вічна пам’ять Героям України!

Герої не вмирають!

Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.