У Національній академії Держприкордонслужби підбили підсумки діяльності за 2018 рік та визначили головні завдання на перспективу

Сьогодні в конференц-залі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулося розширене засідання Вченої ради, на якій підбили підсумки  службової діяльності навчального закладу за 2018 рік та визначили головні завдання на поточний 2019 рік.

Захід відбувся за участі директора Департаменту особового складу Адміністрації Державної прикордонної служби України генерал-майора Миколи Маланчія, керівного складу Національної академії, членів Вченої ради, персоналу навчального закладу та ветеранів.

«2018 рік для академії став роком подальшого розвитку та модернізації усіх форм діяльності прикордонного вишу. Зокрема, вдосконалено навчально-матеріальну базу та інфраструктуру, переопрацьовано освітньо-професійні програми, навчальні плани і структурно-логічні схеми, запроваджено в освітній процес навчального закладу електронну комп’ютерну програму «Автоматизована система управління вищим навчальним закладом – АСУ ВНЗ. Упродовж року академію відвідали делегації прикордонних служб із семи навчальних закладів чотирьох країн. У січні цього року Національна академія стала партнером FRONTEX. І це далеко не повний перелік наших успіхів. Варто не зупинятися на досягнутому та на перспективу планувати діяльність на основі здобутого досвіду», – наголосив ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук.

Додамо, що за 2018 рік захищено 19 дисертацій, з них 3 – на здобуття наукового ступеня доктора наук. Таким чином, науковий потенціал академії на сьогодні складає 246 науковців, а саме: 44 доктори і 202 кандидати наук.

За словами очільника Національної академії серед основних завдань для навчального закладу на 2019 рік – це підтвердження статусу «Національного закладу вищої освіти», запровадження освітнього процесу за спеціальністю Публічне управління та адміністрування, проведення атестації випускників 2019 року, нарощення наукового потенціалу академії, удосконалення системи підвищення фахового рівня військовослужбовців на базі Інституту підвищення кваліфікації,  створення в структурі Національної академії науково-дослідного центру та навчально-наукових інститутів.

«Враховуючи сучасні виклики підготовка висококваліфікованих  офіцерів – прикордонників,  готових до якісного виконання завдань з охорони державного корону – один із наших пріоритетів», – наголосив Олег Шинкарук.

З питань оцінки діяльності структурних підрозділів академії у 2018 році на засідання були заслухані керівники відділів та служб навчального закладу.

Наприкінці засідання ректор академії подякував всьому науково-педагогічному складу, начальникам факультетів і кафедр, відділів і служб за прагнення зробити прикордонну вищу освіту якісною і сучасною та вручив державні, відомчі нагороди й грамоти.