У Національній академії відбувся черговий розподіл офіцерів на посади

23 лютого 2019 року в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбудеться черговий випуск слухачів факультету підготовки керівних кадрів.

З метою визначення подальшого проходження військової служби, у тому числі і найближчій перспективі, відповідно до наказу Адміністрації Держприкордонслужби України, сьогодні, 20 лютого 2019 року,  в Національній академії відбулися заходи з розподілу офіцерів на посади.

Захід відбувся за участі директора Департаменту особового складу Адміністрації Державної прикордонної служби України генерал-майора Миколи Маланчія, представників внутрішньої безпеки та профспілки.

Відкриваючи захід Микола Маланчій вкотре наголосив всім присутнім, що процес розподілу випускників факультету підготовки керівних кадрів Національної академії проводиться на принципах прозорості, відкритості та чесності.

«До розподілу підлягає 9 випускників факультету підготовки керівних кадрів, з яких одна жінка, за такими спеціальностями як: «Оперативно-службова діяльність та управління діями прикордонних підрозділів» – 4 особи; «Морська охорона» – 1 особа; «Зв’язок» – 1 особа та «Тилове забезпечення» -3 особи, — зазначив він.

Робочою групою, до якої ввійшли представники відділу кадрів Національної академії та Департаменту особового складу Адміністрації Держприкордонслужби, було вивчено склад випускників, проаналізовано проходження ними військової служби, враховано попередню спеціальність та досвід служби, враховано строки вислуги випускників у військовому званні, підготовлено перелік вакантних посад оперативно-тактичного рівня, на які проводиться розподіл.

Також зазначимо, що розподіл проводився за білетною системою та такими принципами та критеріями, як: екстериторіальності (випускник не розподілявся в регіон, де він вже служив, та до місця проживання батьків); розподіл здійснювався тільки в прикордонні загони та на окремі посади в регіональні управління; офіцери не розподілялися на посади в Національну академію; першочерговість у виборі місця служби офіцерам, які закінчують навчання з відзнакою – ця норма визначена Положенням про проходження військової служби; бажання військовослужбовців проходити службу в органах, які беруть участь в операції об’єднаних сил; наявність сімейних обставин, які можуть впливати на проходження військової служби в одній із місцевостей; набуття права на отримання випускниками чергового військового звання.

Підбиваючи підсумки заходу Микола Олександрович подякував ректору генерал-майору Олегу Шинкаруку та персоналу академії  за високий рівень організаційної підготовки розподілу офіцерів-випускників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.