У Національній академії розпочато зборову підготовку з офіцерським складом окремих регіональних центрів комплектування Держприкордонслужби України

21 лютого 2019 року на базі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького розпочались навчально-методичні збори з керівниками та офіцерами підрозділів окремих регіональних центрів комплектування Державної прикордонної служби України.

Основна мета зібрання – забезпечення реалізації державної кадрової політики у Держприкордонслужбі, організація діяльності органів управлінь із задоволення потреб Держприкордонслужби  у кваліфікованих кадрах та опрацювання єдиних підходів з організації роботи з кадрами в органах Державної прикордонної служби України.

У заході беруть участь директор Департаменту персоналу Адміністрації Державної прикордонної служби України генерал-майор Микола Маланчій, ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук,  заступник директор Департаменту – начальника управління кадрового менеджменту підполковник Павло Горбатюк та заступник начальника управління кадрового менеджменту полковник Олексій Харченко.

«Фахова та висококваліфікована підготовка кадрів важлива складова розвитку будь-якого відомства, зокрема Державної прикордонної служби України.  Важливим елементом забезпечення якісного виконання завдань щодо охорони державного кордону – є гідна підготовка та навчання у Національній академії Держприкордонслужби України імені Богдана Хмельницького» – наголосив на початку засідання генерал-майор Олег Шинкарук.

Зазначимо, що навчання триватиме до 23 лютого. Протягом цього часу учасники розглянуть ряд важливих питань, основним з яких є підвищення вагомості та привабливості служби в ДПСУ та зростання престижу прикордонника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.