У Національній академії завершилися чергові курси: керівники підрозділів швидкого реагування та офіцери «Нового обличчя кордону» отримали сертифікати

Сьогодні у Національній академії Держприкордонслужби на базі Інституту підвищення кваліфікації завершився черговий менеджерський курс в рамках проекту «Нове обличчя кордону».

Навчання для офіцерів – прикордонників нової формації тривали протягом 10 навчальних днів. По завершенню курсів  перший заступник Голови Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Василь Серватюк вручив усім слухачам свідоцтва державного зразка та побажав нових успіхів та кар’єрного зростання.

Зазначимо, що менеджерський курс пройшли дванадцять офіцерів із Західного, Південного, Східного та Азово-чорноморського регіональних управлінь Держприкордонслужби України. В ході навчання офіцери здобули усі необхідні теоретичні знання і практичні навички управлінської діяльності та мали змогу систематизувати вже набутий під час служби досвід.

Крім того, сьогодні також завершилися курси підвищення кваліфікації для керівників підрозділів швидкого реагування. Навчання для офіцерів тривали протягом тижня. Головною метою навчального курсу  було забезпечення єдиних підходів до організації службової діяльності підрозділів Держприкордонслужби та формування однотипної системи підготовки їх особового складу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.