У Національній академії Держприкордонслужби України відбувся черговий випуск офіцерів-магістрів, військовослужбовців за контрактом та студентів

Сьогодні, 23 лютого 2019 року,  відбулися урочисті заходи з нагоди чергового випуску слухачів факультету підготовки керівних кадрів, військовослужбовців за контрактом та студентів Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

107 випускників, з яких 28 офіцерів-магістрів факультету підготовки керівних кадрів, 47 військовослужбовців за контрактом та 32 студенти  (20 – магістрів, 12 бакалаврів) факультетів правоохоронної діяльності, іноземних мов і гуманітарних дисциплін та інженерно-технічного факультету отримали дипломи про закінчення прикордонного вишу.

Захід відбувся за участі першого заступника Голови Державної прикордонної служби України генерал-лейтенанта Василя Серватюка, директора Департаменту особового складу Адміністрації Державної прикордонної служби України генерал-майора Миколи Маланчія, Голови екзаменаційної комісії, помічника Голови Державної прикордонної служби України генерал-майора Сергія Бідила, заступника директора Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності Міністерства Внутрішніх Справ України Василя Кобка та ректора академії генерал-майора Олега Шинкарука.

Розпочалися урочистості з виконання Державного Гімну України.

На початку заходу з вітальною промовою виступив перший заступник Голови генерал-лейтенант Василь Серватюк, який від імені Колегії Державної прикордонної служби України та від себе особисто, привітам випускників із успішним завершенням навчання та побажав усім успіхів і наснаги.

«Останній рік видався багатим на події. Введення безвізового режиму – це серйозний прорив для країни, який фактично відкрив світ перед українцями. Продовжується планове нарощення системи охорони державного кордону, здійснюється подальша інтеграція Держприкордонслужби в європейське безпекове поле та зміцнення міжнародних контактів. Частину цих завдань виконує й академія. І сьогодні ми випускаємо офіцерів оперативно-тактичного рівня військової освіти та військовослужбовців ДПСУ, які отримали бакалаврський рівень вищої освіти. Щиро вітаю вас із цією знаменною подією, яка запам’ятається вам на все життя і стане визначною, незабутньою віхою в долі кожного з Вас, свідченням вашого життєвого вибору, свідомого ставлення до обраної професії, готовності віддано служити Батьківщині…», – наголосив він.

Продовжились заходи  врученням випускникам дипломів, оголошенням Указу Президента України та наказів Голови ДПСУ, врученням відзнак Президента України та чергових військових звань для персоналу академії.

Завершилась церемонія випуску патріотичною концертною програмою.

Зазначимо, що академія з 2010 року в межах ліцензійного обсягу розпочала підготовку цивільної молоді за кошти фізичних та юридичних осіб за відповідними рівнями вищої освіти та спеціальностями актуальними на ринку праці.

У 2014 році проведено перший випуск студентів-фахівців.

Так, за 5 років близько тисячі випускників-студентів розпочали професійну діяльність в установах і організаціях України, звідки до нас надходять тільки схвальні відгуки про їх  високий рівень професійної підготовки.