У Національній академії Держприкордонслужби проведено ІІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію

Сьогодні, 1 березня 2019 року, на базі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулась ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: «Актуальні проблеми кримінального права, процесу, криміналістики та оперативно-розшукової діяльності».

Для участі в конференції було подано понад 200 тез виступів від представників більш ніж 40 навчальних закладів та установ України. Загалом участь у конференції взяли близько 300 науковців, науково-педагогічних працівників, представники Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції України, Національної гвардії України, Державної служби України із надзвичайних ситуацій, Державної міграційної служби України, Збройних Сил України, Служби безпеки України.

Відкрив конференцію ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук. У своїй  промові він відзначив  важливість проведення подібних заходів та побажав всім учасникам  плідного наукового обговорення.

Вітальне слово Голови Державної прикордонної служби України
генерал-полковника Петра Цигикала до учасників конференції  зачитав заступник Голови генерал-майор Артур Пімєнов. «Державна прикордонна служба України активно бере участь у процесі реформування як правоохоронних органів, так і оборонного сектору. Організаційним ядром цих процесів поряд з Адміністрацією Державної прикордонної служби України є Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького – єдиний у нашій країні заклад вищої освіти прикордонного профілю. Проведення ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції – очікуване і корисне зібрання у системі заходів освітньо-наукового забезпечення діяльності органів та сил охорони правопорядку. Упевнений, що практичний запит стимулюватиме доктрину, а фахова теоретична підтримка допоможе правозастосуванню демонструвати сталий розвиток на засадах верховенства права, демократії та всебічного забезпечення прав і свобод людини», – йшлося у зверненні.

У ході заходу учасники обговорили актуальні проблеми кримінального права, процесу, криміналістики, оперативно-розшукової діяльності, кримінального аналізу та узагальнили науковий і практичний досвід щодо їх вирішення.

Крім того, у рамках наукового форуму між Національною академією Держприкордонслужби України та Національною академією правових наук України підписано Договір про співробітництво.

Зазначимо, що під час заходу було оголошено Указ Президента України, наказ Голови Державної прикордонної служби України та вручено державні нагороди і грамоти військовослужбовцям та працівника прикордонного вишу.

За результатами конференції видано збірник тез наукових доповідей.

« of 2 »

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.