В Національній академії Держприкордонслужби стартував тренінг з протидії ядерній контрабанді на державному кордоні

Одним із пріоритетних напрямів діяльності Державної прикордонної служби України є протидія ядерній контрабанді на державному кордоні.

3 березня на базі Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького розпочався спеціалізований тренінг з протидії ядерній контрабанді для керівного складу підрозділів радіаційного, хімічного, біологічного захисту органів Держприкордонслужби.

Тренінг проводиться у рамках реалізації спільного з Міністерством енергетики США проекту міжнародної технічної допомоги «Виявлення та припинення ядерної контрабанди».

Зазначимо, що навчання триватимуть до 7 березня. Участь у тренінгу беруть 39 офіцерів, зокрема представники з Адміністрації Держприкордонслужби України.

Навчальний захід проводиться з метою вдосконалення знань, умінь та навиків у використанні сучасних зразків радіаційного, хімічного та біологічного захисту, підвищення спроможності та кваліфікації офіцерів керівної ланки підрозділів РХБЗ.

В ході тренінгу учасники заходу розглядають питання щодо протидії біологічній, хімічній та радіаційній небезпеці, недопущення незаконного переміщення радіоактивних (ядерних) матеріалів через державний кордон.

Додамо, що проведення заходу в цілому сприяє зміцненню співробітництва між відповідними державними органами, що дає змогу забезпечувати надійний рівень ядерної безпеки в державі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.