В Національній академії відбулися урочистості присвячені Міжнародному жіночому дню

Сьогодні, напередодні свята, у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького за участі ректора генерал-майора Олега Шинкарука відбулися урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Військові жінки-особливі, вини своєю працею доводять, що зовсім не є слабкими, і можуть виконувати обов’язки на рівні з чоловіками.

На початку заходу ректор академії генерал-майор Олег Шинкарук зачитав  вітальне слово Голови Державної прикордонної служби України генерал-полковника Петра Цигикала.

«На теперішній час не існує жодних перепон для кар’єрного зростання жінок у будь-якій сфері діяльності прикордонного відомства. Ваша чарівність, природна мудрість, витримка стійкість духу, свята й незламна віра в нашу перемогу, яку ми всі разом впевнено виборюємо зі зброєю в руках, надихають нас на нові звершення у справі захисту кордонів Батьківщини. Тож від імені всіх чоловіків Держприкордонслужби України та від себе особисто бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, добра і благополуччя у ваших оселях. Нехай ця весна принесе вам щастя, наснагу та здійснення усіх задумів і мрій!», — йшлося у зверненні.

Зазначимо, що під час заходу було вручено відомчі  нагороди, чергові військові звання, грамотами, святкові подарунки та квіти.

На завершення урочистостей ректор академії побажав усім жінкам миру, натхнення, нових творчих успіхів, родинного затишку, міцного здоров’я, жіночого щастя, добра та любові!

Урочистості завершилися святковим концертом, який подарував усім присутнім гарний настрій та позитивні емоції.

Зі святом дорогі наші жінки!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.