Візит до Національної академії представника Посольства США в Україні

07 березня 2019 року Національну академію Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького, в рамках спільного проекту міжнародної технічної допомоги «Запобігання розповсюдженню зброї масового знищення: технічна підтримка», відвідав заступник начальника офісу Агентства зменшення загроз Посольства США в Україні Руслан  Хушеназаров.

Основною метою візиту іноземця було ознайомлення з діяльністю, освітнім процесом, навчально-матеріальною базою академії, а також аналіз та надання рекомендацій з удосконалення діяльності.

Під час робочої зустрічі, яка пройшла в конструктивній атмосфері, іноземному гостеві було презентовано систему підготовки персоналу академії, а також презентовано навчально-матеріальну базу вишу.

У ході огляду представник Посольства США в Україні ознайомився з освітньою діяльністю факультетів: охорони та захисту державного кордону, правоохоронної діяльності, іноземних мов і гуманітарних дисциплін та інженерно-технічного факультету.

За результатами візиту до Національної академії іноземний гість високо оцінив можливості навчального закладу та висловив свою готовність до подальшої співпраці.