Навчальний курс «Службовий діловий етикет та протокол»

11 березня 2019 року представник Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка, член міжнародної асоціації професійних консультантів з етикету Ольга Наконечна провела в Національній академії навчальний курс на тему «Службовий діловий етикет та протокол» з персоналом курсів підвищення кваліфікації офіцерів та прапорщиків для проходження подальшої військової служби за кордоном Інституту підвищення кваліфікації.

Загалом у заході взяли участь 29 осіб персоналу курсів підвищення кваліфікації та 3 представника науково-педагогічного складу кафедр спеціальних дисциплін, педагогіки та соціально-економічних дисциплін і кафедри прикордонної безпеки Національної академії.

Під час занять особлива увага зверталась на висвітлення таких питань: міжнародні стандарти та національні особливості етикету та протоколу, невербальне спілкування, гостинність, подарунки, зовнішній вигляд державного службовця, що викликали неабиякий інтерес у слухачів.

Після кожного тематичного блоку лектор надавала конструктивні відповіді на питання, які цікавили присутніх.

Учасники навчального курсу наголосили на важливості тематики цього заходу, зокрема для їх подальшої професійної діяльності та висловили щирі слова подяки.

Гостя отримала позитивні враження під час її перебування в академії та висловила подяку керівництву за теплий прийом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.