У Національній академії стартував чемпіонат з рукопашного бою

Сьогодні, 12 березня, в приміщенні спорткомплексу Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького розпочався чемпіонат прикордонного відомства з рукопашного бою.

Відкрив спортивний захід ректор академії генерал-майор Олег Шинкарук.

«Рукопашний бій поєднує в собі основні навики, якими повинен володіти кожний захисник держави. Це вид спортивного двоборства в якому загартовується сила, рішучість, витривалість, сміливість, а найголовніше впевненість у собі. Тож, я бажаю всім учасникам змагань перемоги, і в першу чергу, перемоги над собою. Бажаю всім спортивного азарту, успіху і тільки гарного настрою»,— наголосив Олег Миколайович.

Голова спортивного комітету Держприкордонслужби України Микола Подоляк зазначив, що захід проводиться задля вдосконалення професійного рівня та майстерності військовослужбовців, покращення їхнього фізичного стану.

На змагання до академії з’їхалися прикордонники з усієї України.

Загалом в чемпіонаті участь беруть 25 команд та понад 100 спортсменів – прикордонників, серед яких 4 майстри спорту України міжнародного класу,8 майстрів спорту України та 13 кандидатів у майстри спорту.

Учасники зізнаються, що для них найважливіше це участь, а не перемога. Крім того, спортсмени переконані, справжній боєць – це не лише бездоганна фізична підготовка, а й щоденна виснажлива праця та постійне самовдосконалення як фізичних умінь так і сили волі.

Додамо, що змагання триватимуть два дні. На завершення чемпіонату кращих спортсменів буде нагороджено переможними кубками та медалями.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.