Чемпіонат Державної прикордонної служби України з гирьового спорту стартував у Національній академії

15 березня 2019 року у приміщенні спорткомплексу Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького розпочався Чемпіонат Державної прикордонної служби України з гирьового спорту.

Змагання проводяться з метою широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом, розвитку і популяризації гирьового спорту в Україні, відродження українських національних традицій, підвищення рівня майстерності спортсменів, формування збірної команди для участі в міжнародних змаганнях.

У змаганнях беруть участь команди прикордонників регіональних управлінь та частин центрального підпорядкування Державної прикордонної служби України.

Для організації проведення чемпіонату Державної прикордонної служби України з гирьового спорту прибув Голова спортивного комітету Державної прикордонної служби України Микола Подоляк.

Перед початком змагань Микола Сергійович привітав учасників Чемпіонату з спортивною подією.

«Сьогодні, ми розпочинаємо змагання серед кращих спортсменів Державної прикордонної служби України. Переконаний, що поєднання масової фізичної культури та спорту вищих досягнень – надійна опора прекрасного, символ молодості, велич мужності та духу. Ви майбутнє нашої держави! Бажаю вам всім міцного здоров’я, вдачі, наполегливості, наснаги та перемог!», – зазначив Микола Подоляк.

Варто зазначити, що в чемпіонаті беруть участь понад 100 спортсменів, серед яких 1 заслужений майстер спорту України, 3 майстрів спорту України міжнародного класу, 10 майстрів спорту України, 8 кандидатів у майстри спорту України.

Триватимуть змагання два дня.

Бажаємо всім учасникам Чемпіонату Держприкордонслужби з гирьового спорту високих спортивних досягнень та вражаючих перемог!

Нехай переможе найсильніший!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.