У Національній академії Держприкордонслужби триває місячник міцної сім’ї

В рамках проведення місячника міцної сім’ї в академії, за участю практичних психологів,розпочато ряд заходів щодо родинно-сімейного виховання як могутнього джерела формування світогляду, національного духу, військової підготовки, глибоких людських почуттів, любові до матері і батька, бабусі та дідуся, роду і народу, пошани до рідної мови, історії та культури.

14 березня 2019 року у ЦКйД відбувся інформаційний захід за темою: «Сімейні кризи та шляхи їх подолання» за участі доктора психологічних наук, професора Євгена Потапчука  .

Офіцери та курсанти із цікавістю заслухали щодо дієвих способів подолання життєвих криз та критичних станів у молодій сім’ї.

Саме з метою профілактики розлучень, виникнення проблемних сімей у Національній академії систематично організовуються заходи подібного спрямування.

До уваги офіцерів та курсантів пропонувались моделі подолання кризових ситуацій та роз’яснення вікової психології з метою покращення спілкування із своїми дітьми, власними батьками, формуванні офіцерських та курсантських колективів.

Наприкінці зустрічі учасники із вдячністю згуртувались навколо Євгена Михайловичата щиро дякували за отримані поради та знання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.