У Національній академії Держприкордонслужби триває місячник міцної сім’ї

В рамках проведення місячника міцної сім’ї в академії, за участю практичних психологів,розпочато ряд заходів щодо родинно-сімейного виховання як могутнього джерела формування світогляду, національного духу, військової підготовки, глибоких людських почуттів, любові до матері і батька, бабусі та дідуся, роду і народу, пошани до рідної мови, історії та культури.

14 березня 2019 року у ЦКйД відбувся інформаційний захід за темою: «Сімейні кризи та шляхи їх подолання» за участі доктора психологічних наук, професора Євгена Потапчука  .

Офіцери та курсанти із цікавістю заслухали щодо дієвих способів подолання життєвих криз та критичних станів у молодій сім’ї.

Саме з метою профілактики розлучень, виникнення проблемних сімей у Національній академії систематично організовуються заходи подібного спрямування.

До уваги офіцерів та курсантів пропонувались моделі подолання кризових ситуацій та роз’яснення вікової психології з метою покращення спілкування із своїми дітьми, власними батьками, формуванні офіцерських та курсантських колективів.

Наприкінці зустрічі учасники із вдячністю згуртувались навколо Євгена Михайловичата щиро дякували за отримані поради та знання.