В Національній академії успішно завершився чемпіонат Держприкордонслужби з гирьового спорту

Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького єдиний вищий прикордонний навчальний заклад, який готує офіцерів-прикордонників. Тому до вишу приділяється особлива увага зі сторони керівництва відомства. Не виняток і цей прийдешній тиждень. Саме тут було проведено два чемпіонати прикордонного відомства: з рукопашного бою та  гирьового спорту.

Сьогодні, 16 березня, в приміщенні спорткомплексу Національної академії завершився чемпіонат прикордонного відомства з гирьового спорту.

Підбиваючи підсумок змагань, ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук подякував присутнім за високі результати та висловив переконання, що найголовніші перемоги у кожного з учасників ще попереду.

«Щиро вдячний керівництву Держприкордонслужби за підтримку, спортивну увагу та  довіру.

Зазначу, що мав велику приємність приймати на базі нашого вишу два чемпіонати. Це надзвичайна можливість для всіх спортсменів-прикордонників показати свої сили, позмагатися за перемогу з кращими, а також реалізувати свої можливості та вдосконалити навики», – додав  Олег Миколайович.

Гирьовий спорт є одним з улюблених силових видів спорту серед прикордонників, адже виховує силу волі та духу та таку необхідну для несення служби на кордоні військову витримку.

У запеклій боротьбі у командному заліку серед команд груп «А» команда Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького виборола перше місце. Серед команд груп «Б», «В» переможцями стали: команда Чопського прикордонного загону та команда Могилів-Подільського прикордонного загону.

Переможці та призери в особистому заліку нагороджені грамотами та медалями, а командного заліку – грамотами та кубками.

Такі заходи серед прикордонників є традиційними, їх рівень постійно зростає, а дух суперництва змушує покращувати свої показники та працювати над власним фізичним розвитком.

Вітаємо спортсменів і бажаємо їм успіхів та подальших високих спортивних досягнень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.