Розпочато менеджерський курс «Нове обличчя кордону» з офіцерами охорони державного кордону

18 березня 2019 року на базі Інституту підвищення кваліфікації Національної академії,у рамках реалізації проекту «Нове обличчя кордону» розпочато менеджерський курс з офіцерами, які пройшли відбір до Проекту, що триватиме 10 днів.

Всього на навчання прибуло 15 офіцерів з Харківського, Львівського, Чопського, Одеського, Могилів-Подільського, Білгород-Дністровського, Луганського, Бердянського прикордонних загонів та ОКПП «Київ».

Під час відкриття курсу начальник центру підготовки офіцерського складу інституту підвищення кваліфікації полковник Роман Цимар акцентував основну увагу на меті курсу, а саме підготовці компетентних керівників для підрозділів прикордонного відомства України.

Під час навчання слухачі отримають знання з основ психологічних та правових аспектів управління людським потенціалом.

Завершиться менеджерський курс складанням комплексного тестування 28 березня 2019 року.