Прикордонники взяли участь в міських заходах щодо вшанування річниці визволення області від нацистських окупантів

25 березня хмельничани традиційно  відзначають визволення рідної землі із рук нацистських окупантів.

З нагоди вшанування 75-ї річниці від дня визволення міста Проскурів (нині Хмельницький) від нацистських окупантів сьогодні відбулася панахида за загиблими воїнами-визволителями та церемонія покладання квітів.

Віддати заслужену данину поваги і шани усім тим, хто на фронті і в тилу ворога героїчно, безстрашно і самовіддано боровся проти нацистських окупантів, тим, хто пережив трагічні й славні часи і жахливі страждання, здійснив бойові й трудові подвиги, прийшли керівники області та міста, керівництво Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, представники інших силових структур, духовенство та громадськість міста.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували світлу пам’ять тих, хто поліг в жорстоких боях у часи Другої світової війни, схилили голови перед пам’яттю новітніх героїв, які віддали своє життя під час Революції Гідності та на сході України, обороняючи її від російського агресора.

Завершився захід виконанням усіма присутніми Державного Гімну України та покладанням квітів до могил воїнів визволителів Хмельниччини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.