Для науково-педагогічного складу Національної академії проведено чергове показове заняття

27 березня 2019 року доцентом кафедри фізичної підготовки та особистої безпеки факультету охорони та захисту державного кордону, кандидатом педагогічних наук підполковником Андрієм Чудиком було проведено показове заняття для науково-педагогічного складу Національної академії. Головна мета заняття: обмін передовим педагогічним досвідом та показ найбільш ефективної організації і методики проведення практичних занять.

В ході заняття курсанти продемонстрували різні варіанти застосування гумового кийка в обстановці, що змінюється, із засобами  контрзахисту при невдалому проведенні прийому та з наслідками для супротивника при проведенні прийомів. Крім того, майбутні офіцери-прикордонники відпрацьовували вміння правильно застосовувати гумовий кийок до правопорушників та швидко орієнтуватися в ситуації сприятливої для проведення прийомів.

Зазначимо, що при проведенні заняття була чітка композиційна побудова, логічна послідовність та взаємозв’язок навчальних питань.