В Національній академії Держприкордонслужби відбулося чергове засідання спеціалізованої вченої ради

Сьогодні, 28 березня 2019 року у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулося чергове засідання спеціалізованої вченої ради із правом захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата педагогічних наук зі спеціальностей: «Теорія та методика професійної освіти»; «Теорія та методика навчання (загальновійськові та військово-спеціальні дисципліни)».

На початку засідання ректор доктор технічних наук, професор, заслужений працівник освіти України генерал-майор Олег ШИНКАРУК презентував здобутки академії в науці та окреслив перспективи подальшої роботи. У зв’язку з цим членам докторської спеціалізованої вченої ради було представлено новопризначеного проректора з наукової роботи доктора психологічних наук, професора, заслуженого працівника освіти України полковника Олену ВОЛОБУЄВУ.

На засіданні спеціалізованої вченої ради відбувся прилюдний захист докторської дисертації Сергія БІЛЯВЦЯ (начальник факультету підготовки керівних кадрів Національної академії) та кандидатської дисертації Ніни ЯЦИШИНОЇ (викладач кафедри граматики англійської мови Одеського національного університету імені І. І. Мечнікова).

Зазначимо, що сьогодні викладач кафедри педагогіки та соціально-економічних дисциплін Національної академії Ольга ГОНЧАРЕНКО у Харківському національному педагогічному університеті імені Г. С. Сковороди успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора філософських наук.

Щиро вітаємо молодих науковців з успішним захистом і зичимо їм міцного здоров’я, творчого натхнення та подальших успіхів у науковій діяльності!